Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

1980 li yılların başında Ağır İş makineleri İthalatı ile başlayan,Tarım ve Hayvancılık konularında devam eden ticari yapımızı ve 40 yıldır oluşturduğumuz birikimlerimizi HSE KENT İnşaat markasıyla bütünleştirdik.  HSE KENT İNŞAAT tüm gelişim süreçlerinde salt karlılık esası ile düşünmeyen bir firma olarak kalmayı önemser. Yaptığımız her işte, gerçekleştirdiğimiz her proje ve ilişki kurduğumuz her müşterimizde sektörümüzü geliştirecek ve diğer sektör oyuncularına örnek olacak sonuçlar almayı hedefler. Bu hedefler çerçevesinde mantıksal bir büyüme stratejisi çerçevesinde en bilinen yenilikçi ve öncü bir firma olarak anılmayı asıl hedef olarak görür

Misyonumuz

HSE KENT İNŞAAT tüm gelişim süreçlerinde salt karlılık esası ile düşünmeyen bir firma olarak kalmayı önemser. Yaptığımız her işte, gerçekleştirdiğimiz her proje ve ilişki kurduğumuz her müşterimizde sektörümüzü geliştirecek ve diğer sektör oyuncularına örnek olacak sonuçlar almayı hedefler. Bu hedefler çerçevesinde mantıksal bir büyüme stratejisi çerçevesinde en bilinen yenilikçi ve öncü bir firma olarak anılmayı asıl hedef olarak görür. Tüm bu perspektif içinde koşulsuz müşteri memnuniyeti konusunda sektör standartlarını en üst seviyelerde tutmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Markamızın vizyonu yenilikçi uygulamaları araştırmak bulmak ve hayata geçirmektir. Bu vizyon çerçevesinde farklı sektör ve alanlardan teknoloji ve anlayış ithalatı yapmak ve bunları yeniden uyarlayarak verimli bir şekilde hayata geçirmek temel stratejilerimizden birisidir. Vizyonumuz çerçevesinde teknolojiyi ve güncel iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanmak konusunda kaynak ve zaman ayırmak konusunda etkin bir tavır sergileriz.

Neden Kent İnşaat

  • İnsanların güvenine verdiği değer
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Kaliteye verdiği önem
  • Sağlıklı ve güçlü yapılar kurmaya gösterdiği dikkat
  • Modern yapı tekniklerinin uygulanmasına gösterdiği özen
  • Alt yapı çalışmalarındaki hassasiyet
  • Profesyonel ekip çalışmalarındaki uyum
  • Estetik ve doğayla uyumlu proje üretimleri
  • Mutlu ve Huzurlu bir yaşama katkı sağlamaya çalışan bir anlayışla “ KENT İNŞAAT” sizden bir yapı…
01.
Uzman ve
Profesyonel
Tüm çalışmalarımızda tecrübe ve deneyimlerimizle yol gösteririz.
02.
Yüksek
Kaliteli İş
Projeleriniz, hızlı ve koordineli çalışma ile tam zamanında teslim edilir.
03.
Planlama
ve Disiplin
Tüm projelerimizde gereken hassasiyeti gösterir ve doğru çözümler üretiriz.

UMUT YEŞERTİYORUZ

Kent İnşaat Projelerinde yer alan Müşterilerimizin Sertifikalı Ormanlarda kendi isimlerine kayıtlı Dikili bir ağacı oluyor.